COREK – branding

gospoda corek logotyp chrzanów

Dwie kobiety marzyły o tym by otworzyć własną gospodę, miejsce ciepłe, przyjazne, otwarte – gdzie będzie można dobrze, smacznie i domowo zjeść w przerwie w pracy, pobiesiadować z rodziną czy poimprezować ze znajomymi. Chciały serwować najlepsze pierogi w okolicy, na różne sposoby i z całą paletą smaków, także zapiekane w piecu.
Stała i ścisła współpraca od samego początku powstawania firmy zaowocowała doskonałym zrozumieniem potrzeb klientek i zbudowała wzajemne zaufanie. Umożliwiło to stworzenie spójnego, rozpoznawalnego i autentycznego wizerunku marki.

Gospoda COREK - spójny, rozpoznawalny i autentyczny wizerunek marki.

Monika: „Zaproponowane przeze mnie kolory miały być użyte nie tylko w identyfikacji wizualnej, ale także we wnętrzach gospody COREK. Postawiłam na nowoczesne, ale i kobiece połączenie kolorów. Groszkowa zieleń nadaje świeżości, grafitowy tonuje, a malinowy jest kobiecą wisienką na torcie. Poszukiwania logotypu gospody rozpoczęłyśmy od kuchni. Pierogi miały być motywem przewodnim, jednak kiedy dziewczyny kupiły piękne garnuszki do zapiekania pierogów w piecu, wiedziałam że TO JEST TO! I tak czarno-biały garnuszek stał się integralną częścią identyfikacji wizualnej gospody. Przyciąga on wzrok, kojarzy się ciepło, smacznie i domowo. Dobrane czcionki imitujące ręczne pismo dodatkowo ocieplają wizerunek. Żeby nawiązać do motywu przewodniego literka O w nazwie COREK została graficznie zamieniona na pierożek.”

Efekty naszej współpracy: logotyp/projekt wizytówki/projekty ulotek/projekt rollupu, banerów, plakatów/grafiki na social media/prowadzenie kampanii reklamowych/szkolenia marketingowe.

gospoda corek marketing małopolska
gospoda corek reklama marketing
gospoda corek wizytówki chrzanów
gospoda corek reklama chrzanów
gospoda corek plakaty chrzanów
gospoda corek ulotki chrzanów
gospoda corek ulotki chrzanów
gospoda corek branding chrzanów